Připravujeme z vašich dotazů novou rubriku odpovědi na vaše časté otázky. CO NEJDŘÍVE je umístíme na tyto stránky s diskuzí. 


 Diskuzní fórum - rádi zodpovíme Vaše dotazy.


Diskuzní téma: chov čivav

Datum: 05.06.2018

Vložil: Albertbuh

Titulek: How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The prostate gland is central to the section of a male's reproductive :. It secretes fluids that assist the transportation and activation of sperm. The men's prostate is situated just as you're watching rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, it is almost always really really irritating and inconvenient for that patient as his urinary system is directly affected.

The common prostate health issues are prostate infection, enlarged prostate and prostate type of cancer.Prostate infection, also known as prostatitis, is the most common prostate-related condition in men younger than 55 years of age. Infections with the men's prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common of most forms of prostate infection. It is caused by bacteria perfectly located at the large intestines or urinary tract. Patients may go through fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated through the use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to help remedy the swelling.

Chronic bacterial prostatitis can be a condition of the particular defect inside the gland along with the persistence presence of bacteria inside urinary tract. It can be brought on by trauma to the urinary tract or by infections originating from the rest from the body. A patient may feel testicular pain, small of the back pains and urination problems. Although it is uncommon, it is usually treated by removal in the prostate defect as well as the use antibiotics and NSAIDs to help remedy the inflammation.

Non-bacterial prostatitis is the reason for approximately 90% of all prostatitis cases; however, researchers have not to create the sources of these conditions. Some researchers believe that chronic non-bacterial prostatitis occur because of unknown infectious agents while other feel that intensive exercise and lifting could cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an effective diet is important. These are some from the actions and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is important for overall health and it will also maintain your urinary track clean.

2. Some studies declare that a number of ejaculations weekly will assist to prevent prostate type of cancer.

3. Eat pork sparingly. It has been shown that consuming over four meals of beef every week will heighten the likelihood of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a proper diet with cereals, vegetable and fruits to make sure sufficient intake of nutrients necessary for prostate health.

The most critical measure to take to be sure a normal prostate is usually to choose regular prostate health screening. If you are forty years of age and above, you ought to choose prostate examination at least once per year.

—————

Datum: 02.04.2018

Vložil: Diana

Titulek: vytržení mléčných zubů

Dobrý den. Prosím, je nutné nechat vytrhnout 11 měsíční čivavě 2 horní mléčné špičáky? Má je vedle nových zoubků. Děkuji.

—————

Datum: 11.04.2018

Vložil: Chihuahua.cz

Titulek: Re: vytržení mléčných zubů

Pokud chrup se nekřiví nemusí, vypadnou dávejte jí kousací kostičky, přetahujte se o hadr.

—————

Datum: 20.03.2018

Vložil: detectiver

Titulek: Услуги частного детектива

Услуги частного детектива

Предоставляем полный спектр детективных услуг
Наши плюсы: Всегда озвучиваем возможности и информацию как есть, наши цены в 2-3 раза ниже чем у большинства конкурентов, огромный опыт и запас креатива, делаем то, что многие считают невозможным.
Не берем предоплат, не занимаемся высасыванием денег. Консультация бесплатно.

1. Пробив абсолютно любой информации
Пробив по мобильным системам (детализация, паспортные данные, определение местоположения)

Спектр услуг:
Сбор абсолютно любой информации о человеке
Определение местонахождения человека по номеру телефона
Детализация звонков и смс
Информация из почт и социальных сетей
Выявление факта супружеской неверности
Розыск должников
Розыск имущества должника
Розыск безвести пропавших людей
Розыск родственников и людей с которыми утеряна связь
Розыск мошенников
Проверка образа жизни ребенка
Помощь родителям (уход из дома, правонарушения, наркомания)
Услуги по выявлению фальшивых невест
Содействие адвокатам
Помощь в уголовном расследовании, сбор доказательств
Сбор компромата

Сбор информации о юридических лицах
Проверка персонала

Обеспечение анонимной связи и информационной безопасности
Контроль мобильного телефона
Защита компьютерной техники
Восстановление утерянной информации

Оказание юридической помощи
Оказание коллекторских услуг

Контакты:
+79180520135 - (телефон, viber, whatsapp, skype)
Telegram - @RFDetective
почта - RFDetektiv@gmail.com

—————

Datum: 02.03.2018

Vložil: Huciituroblume

Titulek: или

[url=][img][/img][/url]

,

—————

Datum: 21.08.2017

Vložil: Valča

Titulek: Plena nebo kočičí záchod ?

Dobrý den máme 3 měsíce starého čivavaka ale u nás je druhy týden a snažíme se ho naučit doma na plenu ale jde na ni jen když chce ale jinak kalí a cura kdy chce a kde chce jak chce :( a to i přesto ze se mu věnujeme chodím sním ven kolikrát i 4 krát někdy je venku cely den a pak stejně doma udělá louží tak jsem začala s plenou a jde jen někdy myslíte ze mám zkusit kočičí záchod slyšela jsem ze někteří mají raději atd nebo dělám něco zle ;( prosím o radu

—————

Datum: 29.08.2017

Vložil: Svatava

Titulek: Re: Plena nebo kočičí záchod ?

Ahoj tak my jsme hned koupili záchudek pro pejsky. na počátku to bylo zle když se naše čivavka vytentila mimo tak jsem ji čumáček přistrčila k k tomu a pak jak to dělají psí mamky lehce chytla za srst a zaškubla pak jsme šli k záchudku a tam jsem ji ukazala že musí dělát potřebu,Asi po týdnu byl první úspěch a byly velké ovace kokinka hlazení a zase kokinka no a bylo po problému,Pak chodila pořád aby bylo kokinko, Dneska si to nemúžu vynachválit, a je to velice hygienické mám nškolik podložek ty často měním vyperu v troše sava a čisty. Záchudek je z umělé hmoty tak se dobře myje tak at se to povede

—————

Datum: 05.03.2018

Vložil: Dana

Titulek: Re: Plena nebo kočičí záchod ?

Já mám plínky , ale když dojdou mám noviny :) a funguje to dobře.

—————

Datum: 09.03.2018

Vložil: Iveta

Titulek: Re: Re: Plena nebo kočičí záchod ?

Ja som moju čivavu naučila chodiť von. Potrebuje to 3x denne, ráno, keď prídem z práce a večera pekne na mňa čaká, nenašpiní. Som spokojná. Ja mám prechádzku na čerstvom vzduchu 15-20 minut keď je zima, keď je teplo aj dlhšie a nemusím pucovať záchodíky.

—————

Datum: 15.11.2016

Vložil: Alena

Titulek: Mini a mikro čivava

Dobrý den,prosím,mohl by sem někdo kdo o čivavkách něco ví napsat pro mojí sousedku něco o tom,že mikro a mini čivava neexistuje.Moje sousedka opravdu věří těm nesmyslům v inzerci a nechce mi věřit,že je to jen tah na oblbnutí lidí.Pochopitelně,že její kamarádka někde sehnala malou čivavu,údajně mini a namluvila jí,že opravdu existuji a prý je to jakási varianta čivavy.Já jí nedokážu přesvědčit,že je to hloupost.

—————


Dalších diskuzí o čivavách se můžete zúčastnit na webu: lidé.cz                                                                                  celýsvět.cz  https://www.celysvet.cz/civavky.php